Díl 2. - Líbací hry

4. května 2009 v 17:53 | Merisa :-* |  Škola líbání
Už tě nudí "normální" líbání na rty? Chceš zkusit nějáké líbací hry? Tak tyhle tipy jsou pro tebe jako stvořené!

Kousání oušek

1.Šeptání
Malinko pootevři pusu a nakloň se k němu, jako bys ho chtěla kousnout do ucha. Ale nedělej to doopravdy! Jen mu něco sladkého pošeptej!
2.Pozor na mě!
Pokračuj a připrav si zoubky! Nežně mu ,,okusuj" ušní lalůček. Ale pozor na to, aby ses nenechal/a unést! Tvého/tvou miláčka/lásku by takový kousanec mohl pěkně bolet!
3.Koušu!
Klidně pokračuja dál mu/jí jemně okusuj ouško zespoda nahoru. Uvidíš, že se to tvému/tvé klukovi/holce bude moc líbit! Ale pozor na to, abys ho/ji celého nesnědl/a=o).

Olizování ouška

1.Zvenku
Vysuň lehce svůj jazyk a jeho špičkou začni jemně přejíždět přes vnitřní stranu jeho/jejího ouška. Žádný spěch a vychutnávej si ho/ji pěkně pomaličku! Jen aby nebyl lechtivý=o)!
2.Uprostřed
Když se dostaneš k vnitřku ucha, špičkou jazyka prozkoumej to ploché místečko mezi vnější a vnitřní částí jeho/jejího ucha. Zvlášť kluci jsou na tomhle místě šíleně citliví!
3.Uvnitř
Možná se ti to může teď zdát trochu nechutné, ale věř tomu, že když zajedeš jazykem mírně dovnitř ucha, bude ho/ji vzrušením pořádně mrazit v zádech a tebe začne určitě taky!

Olizování lízátka

1.Správná příchuť
Vyber lízátko s příchutí, kterou má tvůj kluk/tvoje holka nejradši, a nejdřív ho ochutnej ty. Celou dobu se mu/jí dívej do očí a ještě vlhké lízátko mu/jí předej rovnou do pusy.
2.Buď sladká/ý
Drž lízátko před svou pusou a tvůj kluk/holka ať se k tobe začne přibližovat. Oba začněte jazyky kroužit kolem lízátka a sem tam se jimi letmo dotkněte. Vzrůšo mlsání, ne?
3.Mňam!
Za chvilku na oko ucukni. Tak totiž zesílí jeho/její touha po tobě. A teď už můžete jít na to! Lízátko si dejte celé do pusy a během celé hry olizuj nejen lízátko, ale i jeho rty!

Líbání za krkem

1.Pusinky na krk
Co takhle dát si sexy masáž? ,,Masíruj" mu/jí zadní část krku tím, že budeš dávat jednu pusinku za druhou. Je to moc příjemné!
2.Nahoru a dolů
Teď ho/ji něžně obejmi zezadu kolem pasu a jazykem jezdi procítěně nahoru a dolů podél krční páteře.
3.Plnou parou vpřed
Teď jsou na řadě opravdu vášnivé polibky! Líbej něžně jeho/její krk a můžeš zabloudit až k uchu! Uvidíš, že bude blahem bez sebe!

Polibek mlsných jazýčků

1.Sním tě!
Dej si na prst med nebo nugetu a namaž touhle dobrotou jeho/její rty. Postupuj, jako bys roztíral/a krém, a mezitím ho/ji něžně šimrej svou špičkou jazyka po dolním rtu a podel svého vlastího prstu.
2. Sladký prstík
Sladkost mu/jí nanes také na jazyk. Jen pozor ať si ho/ji moc neupatláš!
3.Sladka pusinka
Teď můžeš mlsat i ty! Natři me dnebo nugetu na jeho rty a jazykem dobrůtku mlsně olízej.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama